Kindernachtlampjes geeft super mooi cadeau !

Afgelopen weken zijn we druk bezig geweest voor de aankomende wensuitvoering van 29 september. Diversen bedrijven benaderd voor cadeautjes die wij altijd geven bij een wensuitvoering en nu al een super mooie reactie van een bedrijf.


Heel veel van de kinderen die bij onze stichting zijn slapen heel slecht en dat is ook logisch na wat zij hebben meegemaakt. Ook dit kindje van de wens van 29 september a.s slaapt slecht en is bang in het donker. Ik had het bedrijf Kindernachtlampjes aangeschreven en die gaat iets super moois schenken…een 7-Kleurige 3D Sportauto Nachtlamp. Zij hebben ervaring met hun eigen dochter en hopen nu met hun schenking dit mannetje wat rust te geven voor het slapen gaan. Super blij met dit mooie cadeau en ik weet zeker dat dit zeer welkom zal zijn bij de kleine man 💙

Reacties zijn gesloten.